Kuusiku

Ehitame uut "Kuusiku" elamukompleksi Harjumaal. Kompleks valmib mitmes ehitusetapis: Kuusiku tee 18 sai valmis Detsembris 2015 a., Kuusiku tee 20 - juunis 2017 a.  ja Kuusiku tee 22 sai valmis oktoobris 2018 a.. Kompleksi projekteerimisel on arvestatud tänapäeva kaasaegse elaniku vajadusi, hinnates turvalisust ja rahu. Kompleks koosneb kolmest elumajast ja paikneb Loo alevikus, Jõelähtme vallas. Loo alevik on oma hästi väljaarenenud ja looduskeskkonda toetava sisemise ja välis infrastruktuuriga, hea asukoha ja kaasaegse lähenemisega ehituses, väärtuslikuks elukohaks "Kuusiku" elanikele. Kiire ja mugav ühendus linnaga -1 km Peterburi maanteeni (10 kuni 15 minutit auto või ühistranspordiga Tallinna kesklinnani).

Ehitiskompleks koosneb kolmest 5-korruselisest elumajast, mida saab ümbritsema roheline puhkeala, ettenähtud on haljastusega sisehoov ja laste mänguväljak.

"Kuusiku" pakub oma elanikele mitmeid huvitavaid ja vaheldusrikkaid vabaajaveetmis võimalusi. Elamukompleksi kõrval asub ujulaga tervisekeskus, on rajatud uued jalakäijate terviserajad, vahetus läheduses asub Pirita jõgi oma ujumiskohtadega. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub kõik esmavajalik mugavaks eluviisiks: apteek, perearst, lasteaed, kool, laste mänguväljak, kultuurimaja, ostukeskus.

Iga korteri juurde kuulub soklikorrusel asuv panipaik, suuremate ja hooajaliste esemete hoidmiseks. Enamikel korteritel on olemas rõdu, mis lisab avarust ja annab võimaluse nautida ümbritsevat loodust.

 

OLULISED PLUSSID:

  • hea hinna ja kvaliteedi suhe

  • sobiv asukoht mugavust ja kaasaegset eluviisi hindavale inimesele.

  • turvaline elukeskkond

  • tasuta parkimine maja juures

 

HOONESTUS
Arhitektuurne lahendus põhineb funktsionaalsusel ning on lakooniline ja loogiline. Piirkonda on planeeritud kolme 5-korruselise eluhoone rajamine. Hooned on ühendatud ühise hooviga, kus asub tasuta parkla ja lasteväljak.   
Enamikel korteritel on olemas rõdu või prantsuse rõdu. Korteri hinnas sisaldub ruumikas panipaik maja sokliosas.
Majast avanevad vaated eraldatud hooviosale ja ümbritsevale metsale.  
Maja konstruktsioon koosneb heli- ning soojusisolatsiooniga raudbetoonpaneelidest. Korterite siseruumid on eraldatud teraskarkassiga, kipsplaatvaheseintega, kommunikatsioonišahtid on eraldatud kiviplokkidega.
Majas on suured trepimademed. Elektriarvestid asuvad korteri kõrval trepimademel.
Ehituse peatöövõtja on Bitakco OÜ.
 

ENERGIATÕHUSUS
Hoone arvestuslik energiatõhusese klass on „C“ (mis vastab 143 kWh/m2*a).
 

KÜTTESÜSTEEM
Maja kasutatakse keskküttet, radiaatoreid.  
 

VENTILATSIOON
Korteri igas toas on ventilatsiooniklapp. Köök ja vannituba on sundventilatsiooniga. 
 

AKNAD, UKSED
A-klassi plastikaknad on 3-kihilised, tänava poolt – antratsiitvärvi, seest –valged. Välisuksed – soojustatud metalluksed, tulekindel. Siseuksed -on valmistatud kõrgrkvaliteedilisest materjalist.
 

TUBADE JA KÖÖGI SISEVIIMISTLUS
Esiku, magamis- ja avatud köögiga elutoa põrandat katab kõrgkvaliteetne laminaat. Seinad on värvitud hele toonis. 
 

WC-JA VANNITOA SISEVIIMISTLUS
Vannituba ja WC on ühendatud. Vannitoas on vann. Vannitoas kasutame originaalseid keraamilisi plaate seinade ja põranda kujundamiseks. 

 

 

Kuusiku 22