• Ehitiskompleks koosneb kolmest 5-korruselisest elumajast, mida saab ümbritsema roheline puhkeala, ettenähtud on haljastusega sisehoov ja laste mänguväljak.

  • Kortermajades asuvad erineva planeeringuga ühe kuni kolmetoalised korterid on funktsionaalsed ning võimaldavad mugavad elukorraldust.

  • Meie tehtud korterid on stiilse siseviimistlusega. 
    Kasutatakse vaid kaasaegset standardit ja viimistletakse kvaliteetsete materjalidega.

Kuusiku - perekodu linna lähedal!


Ehitame uut "Kuusiku" elamukompleksi Harjumaal. Kompleks valmib mitmes ehitusetapis: Kuusiku tee 18 sai valmis Detsembris 2015 a., Kuusiku tee 20 - juunis 2017 a.  ja Kuusiku tee 22 valmib märtsis 2018 a.. Kompleksi projekteerimisel on arvestatud tänapäeva kaasaegse elaniku vajadusi, hinnates turvalisust ja rahu. Kompleks koosneb kolmest elumajast ja paikneb Loo alevikus, Jõelähtme vallas. Loo alevik on oma hästi väljaarenenud ja looduskeskkonda toetava sisemise ja välis infrastruktuuriga, hea asukoha ja kaasaegse lähenemisega ehituses, väärtuslikuks elukohaks "Kuusiku" elanikele. Kiire ja mugav ühendus linnaga -1 km Peterburi maanteeni (10 kuni 15 minutit auto või ühistranspordiga Tallinna kesklinnani).

Ehitiskompleks koosneb kolmest 5-korruselisest elumajast, mida saab ümbritsema roheline puhkeala, ettenähtud on haljastusega sisehoov ja laste mänguväljak.

"Kuusiku" pakub oma elanikele mitmeid huvitavaid ja vaheldusrikkaid vabaajaveetmis võimalusi. Elamukompleksi kõrval asub ujulaga tervisekeskus, on rajatud uued jalakäijate terviserajad, vahetus läheduses asub Pirita jõgi oma ujumiskohtadega. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub kõik esmavajalik mugavaks eluviisiks: apteek, perearst, lasteaed, laste mänguväljak, kultuurimaja, ostukeskus.

Iga korteri juurde kuulub soklikorrusel asuv panipaik, suuremate ja hooajaliste esemete hoidmiseks.

Enamikel korteritel on olemas rõdu, mis lisab avarust ja annab võimaluse nautida ümbritsevat loodust.
 

Olulised plussid:

  • hea hinna ja kvaliteedi suhe
  • sobiv asukoht mugavust ja kaasaegset eluviisi hindavale inimesele.
  • turvaline elukeskkond
  • tasuta parkimine maja juures

Kuusiku 18Kuusiku 20Kuusiku 22

Kontakt

Kuusiku Arendus OÜ
kuusikuarendus@gmail.com

Svetlana Lorvi
Tel 530 40 900

Irina Aru
Tel 527 27 98

Pildi CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.